رویا گلسرخي در سال 1979 با استفاده از تحصيلات خود و آشنايي به محيط اجتماعي و اداري كانادا شركت خدماني Blizzard را بنيان گذاري نمود. اين موسسه تا به امروز هزاران فرصت شغلي براي ايرانيان ساكن آنتاريو ايجاد نموده است و مراجعين اين شركت از جمله بزرگترين سازمانهاي اداري كانادا مي باشند.

رويا گلسرخي كارشناس و فارغ التحصيل رشته مجاجرت كانادا و عضو انجمن كارشناسان رسمي مهاجرت تائيد شده از دولت و وزارت كانادا مي باشد.

تماس روزمره با هموطنان تازه وارد ايراني در اين شركت و همچنين همكاري با پدر خود زنده يا سياوش گلسرخي وكيل پايه يك دادگستري ايران كه پيشگام خدمات مشاوره حقوقي ايرانيان در كانادا بود طي ساليان باعث گرديد كه وي تجربيات ارزنده اي در رابطه با مسائل ويژه ايرانيان كسب نمايد.

سال ها اقامت و تحصيل در كانادا و تسلط كامل به زبان انگليسي, داشتن تجربه كاري و اداري, آشنا بودن به مشكلات تازه واردان نكاتي مي باشد كه به تصميم گيري شما در انتخاب رويا گلسرخي بعنوان مشاور مهاجرتي كمك خواهند نمود. مناسب ترين نوع ويزا براي اشخاص, پس از مشاوره و در نظر گرفتن نياز و شرايط آنان معين مي گردد. بازرگاني و سرمايه گذاري, حرفه و تخصص, خويشاوندي يا داشتن همسري مقيم كانادا, احتياجات ويژه استان ها, تهيه و تنظيم دعوتنامه و يا درخواست ويزاي دانشجويي از جمله خدمات مهاجرتي رويا گلسرخي مي باشد.

خانم رويا گلسرخی، مدير شركت مهاجرت گلسرخی، فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت کانادا و کارشناس رسمی امور مهاجرتی و حقوقی ـ عضو انجمن مشاوران مهاجرتی کانادا ICCRC می‌باشد.

سازمان مهاجرتی و حقوقی گلسرخي سازمان بین المللی، دارای مجوز رسمی از دولت کانادا بوده و دفتر مرکزی آن در شهر تورنتو (کانادا) قرار دارد. این سازمان دارای دفتر نمایندگی در ایران بوده و بهره مند از برترین، آگاهترین و امین ترین تیم مشاوران، وکلا و کارشناسان می باشد.

این گروه کارشناسان ارائه دهنده بهترین مجموعه خدمات مهاجرتی به کانادا، بویژه در عرصه های سرمایه گذاری، مدیریتی و تجاری (فدرال و استانی) بوده و پاسخگوی نیازهای مهاجرتی، حقوقی و تجاری شما از آغاز تا پایان و در زیر چتری فراگیر می باشند.

خدمات جانبی، حقوقی، تجاری و بانکی ما برای مشتریان و موکلان مان حتی پس از مهاجرت و اقامت در کانادا ادامه می یابد و ما هرگز آنها را در غربت تنها نمی گذاریم.
سازمان گلسرخي حتی در اندیشه مشکلات حقوقی مهاجران در ایران نیز هست و خدمات حقوقی ارزشمندی را به آنان ارائه می دهد، بدون آن که مجبور به بازگشت به ایران برای حل مشکلات و پاسخگویی به نیازهای حقوقی شان در آنجا باشند.

خدمات ما در بردارنده، طیف خدمات زیر است:

* خدمات مهاجرتی
* خدمات حقوقی، تجاری و بانکی در کانادا برای مهاجران
* خدمات حقوقی در ایران برای مهاجران

هدف ما رضایت همیشگی شماست و برای دستیابی به این هدف ، بهترین کادر، گسترده ترین ارتباطات و برترین تکنولوژی را به کار می گیری

انواع ویزای کانادا

موسسه گلسرخی  بیش از 2000+ پذیرش و فرصت شغلی در کانادا ایجاد نموده است

با تماس با مشاورین ما ، آینده رو برای خودتون بسازید.

پر کردن فرم ارزشیابی